
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 4 mm |
| Width | 4 mm |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Height | 1 mm |
| Thickness | 0.88 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Contact Plating | Gold |
| Operating Supply Voltage | 3.63 V |
| Data Rate | 11.3 Gbps |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Operating Supply Current | 135 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
